آوا کالا، فروش فایل، آموزش موفقیت، بازاریابی شبکه ای - نتورک مارکتینگ - دانلود جلسه لیدر - کتاب صوتی

درباره ما بیشتر بدانید!

آواکالا بزرگ‌ترین و حرفه‌ای ترین رسانه آموزشی بازاریابی شبکه‌ای و موفقیت به زبان فارسی، آواکالا یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتالی (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل آموزش های لازم جهت ساخت یک تیم و رهبری کردن آنها و فایل های آموشی ارزشمند و دوره های ارزشمند جهت داشتن یک ذهن ثروتمند.

تاریخچه آواکالا

آواکالا در سال 1400 توسط تیم مارکت ام ال ام راه اندازی شد و فعالیت خود را به عنوان آموزش حرفه ای نتورکران (بازاریابان شبکه ای) شروع کرد، هدف تیم مارکت ام ال ام رشد شخصیتی کاربران خودش بود پس تصمیم گرفتیم آموزش های رشد شخصیتی و ذهنیتی را از بزرگترین آموزش دهندگان دنیا را با ترجمه فارسی ارائه دهیم.

نحوه کارکرد آواکالا

آواکالا بدون الگو برداری از هیچ سایتی راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای آموزش دهنده ها، برگزار کنندگان دوره، جلسه گردانان و در کل تولیدکنندگان محتوا باشد و روند فعالیت به گونه ای است که تولیدکنندگان محتوا (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان آواکالا بر اساس قوانین خود که برداشته از قوانین محتوایی جمهوری اسلامی ایران میباشد ارزیابی میکنند و د صورت تایید منتشر میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت تولید محتوای اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند آواکالا این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت آواکالا هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات

همراهان آواکالا